10 | Szczerba Jacek

PLASTECH > 10 | Szczerba Jacek

Jacek SZCZERBA | GENPLAST, Rzeszów

DZIEŃ 1 | godz. 14:00 - 14:30

Techniczne Aspekty Realizacji Procesu Akceleracji Kontaktów Biznesowych

Speed dating (z ang. „szybkie randki”) – metoda zawierania kontaktów międzyludzkich (pierwotnie o charakterze miłosnym), polegająca na sesjach krótkich rozmów (limitowanych czasowo przez organizatora) i selekcji przez uczestników osób, z którymi chcieliby skontaktować się poza sesją.

Business Speed Dating to innowacyjna formuła szybkich spotkań biznesowych, podczas których nabywcy towarów i usług mają okazję do niezobowiązującego zapoznania się z ofertami i propozycjami różnych dostawców. Podstawowym celem formuły szybkich spotkań jest pozyskanie jak największej liczby potencjalnie przydatnych kontaktów biznesowych, do których można się zwrócić z konkretną potrzebą lub ofertą. Szybkie spotkania biznesowe to pierwszy krok na drodze do długotrwałej i owocnej współpracy.

POWODY DLACZEGO WARTO wziąć udział w Business Speed Datingu.

 1. NOWE ŹRÓDŁO KONTAKTÓW
 2. Możliwość poznania potencjalnych partnerów biznesowych (klientów, dostawców)
 3. Możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań, projektów, produktów, usług, zakresu działalności oraz samej firmy przed potencjalnymi klientami
 4. Możliwość znalezienia dostawców produktów, usług, technologii, itp.
 5. Forma promocji (reklamy) w odniesieniu własnej osoby, produktu, marki, firmy
 6. Wzmocnienie wizerunku
 7. Istotne oszczędności czasowej (wiele nowych kontaktów w ciągu jednej sesji)
 8. Możliwość zwiększenia zasięgu stron i kanałów w internecie (możliwość zaproszenia do obserwowania, śledzenia, interakcji)
 9. Możliwość uruchomienia kanałów związanych z marketingiem wirusowym (szeptanym) – INNI OPOWIEDZĄ O TOBIE swoim znajomym, współpracownikom, partnerom biznesowym
 10. Możliwość znalezienia (uzyskania) wsparcia lub pomocy w poszukiwanym obszarze stanowiących drogę do rozwiązania problemów

* * *

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, że w trakcie tegorocznej edycji PLASTECH-u zaplanowaliśmy, jako jedną z sesji, realizację BUSINESS MIXER-a ukierunkowanego na akcelerację kontaktów biznesowych mających miejsce w trakcie Naszego Sympozjum.

Wierzymy, że ta propozycja przypadnie Państwu do gustu informując na bieżąco o szczegółach związanych z techniczną realizację tego przedsięwzięcia.

Wymagana PRE-REJESTRACJA (jest ona dostępna TYLKO dla Uczestników Sympozjum PLASTECH (deklaracja chęci uczestnictwa w BUSINESS MIXER) do dnia 15.04.2023 r.

OGRANICZENIA

 • wymagana WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA
 • max dwóch przedstawicieli (uczestników) reprezentujacych tę samą firmę
 • brak możliwości rezygnacji z uczestnictwa po rejestracji w mixerze

Jacek SZCZERBA

Prezes Zarządu

GENPLAST Sp. z o.o.

35-328 Rzeszów

ul. Miodowa 24

M. +48 600 301572

T. +48 17 8611890

E. jacek.szczerba@genplast.pl