XXVI Edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH 06/07-08.04.2022

 

FOLWARK ŁOCHÓW (PL)****

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE SPOTKANIE...!

26. edycja Sympozjum PLASTECH zakończona – dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami potwierdzili, że najważniejszą wartością całej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych są ludzie.

Tworząc ponadczasowe relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu razem zbudowaliśmy wyjątkowe miejsce otwarte dla wszystkich branżystów, których miłością są TWORZYWA SZTUCZNE…

RAZEM TWORZYMY TEN ŚWIAT. Do zobaczenia za rok – oczywiście w Łochowie!

#plastech #wadimplast #grupaazoty #albis #drp #plasticseurope #mapro #scienceandplasticexperts #sieroslawski #sumaris #wittmann #battenfeld

„ZNACZENIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII PRZETWÓRSTWA TS DLA ROZWOJU PRZEMYSŁU”

Edycja 2022

PROGRAM SYMPOZJUM (stan na dzień 25.03.2022)

PLASTECH'2022 | Dzień 0

Środa, 06.04.2022

16:00

CHECK-IN

16:00 - 22:00

Recepcja Hotelowa

 

18:00

Rejestracja Uczestników

18:00 - 20:00

Recepcja Konferencyjna (Hall Główny)

 

19:00

Kolacja Wieczorna

19:00 - 21:00

Restauracja Hotelowa | Dla wszystkich Gości przyjeżdżających w przeddzień Sympozjum (menu bufetowe)

 

PLASTECH'2022 | Dzień 1

Czwartek, 07.04.2022

08:00

Rejestracja Uczestników

08:00 - 09:00

Recepcja Konferencyjna (Hall Główny)

08:00

Open Coffee Bar

08:00 - 09:00

Hall Główny

09:00

SESJA OTWIERAJĄCA

09:00 - 11:00

09:00 – 09:30 SZAŁKOWSKA Anna /Fundacja Plastics Europe Polska, Warszawa/

Perspektywy Rozwoju Branży Tworzyw Sztucznych

09:30 – 10:00 SARAMAK Aneta /ARENA Tax, Warszawa/

Ulgi i Oszczędności Podatkowe w Branży Tworzyw Sztucznych

10:00 – 11:00 ZIĘBA Szymon /POLITECHNIKA WARSZAWSKA/

Kierunki Rozwoju Procesu Wtryskiwania

11:00

Przerwa Kawowa

11:00 - 12:00

12:00

SESJA TEMATYCZNA (1)

12:00 - 13:30

12:00 – 12:30 ZABRZEWSKI Bogdan /WITTMANN BATTENFELD Polska/

Nowoczesna Wtryskarka Wsparciem Dla Rozwoju Innowacyjnych Technologii

12:30 – 12:50 KULESZA Jan /WADIM PLAST/

Zastosowanie Elektrycznych Wtryskarek JSW W Nowoczesnym Przetwórstwie TS

12:50 – 13:10 ZWIERZYŃSKI Andrzej /SUMITOMO SHI DEMAG PLASTICS MACHINERY POLSKA, Częstochowa/

Wtryskarka Elektryczna w Zrównoważonym Rozwoju Przedsiębiorstwa

13:10 – 13:30 SŁUŻALEC Piotr /MAPRO Polska, Częstochowa/

Hybrydowa Przyszłość

13:30

PANEL DYSKUSYJNY (1)

13:30 - 14:00

13:30 – 14:00 SZCZERBA Jacek /GENPLAST, Rzeszów/

Wszystko Co Chcielibyśmy Wiedzieć o Wtryskarkach a Boimy Się Zapytać

14:00

Lunch

14:00 - 15:00

15:00

SESJA TEMATYCZNA (2)

15:00 - 16:000

15:00 – 15:30 STACHOWIAK Tomasz /POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA/

Szybciej, Taniej, Lepiej – Innowacyjne Technologie w Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych

15:30 – 16:00 MAKOWSKI Mariusz /DuPONT Poland/

Rozwój Tworzyw Uniepalnionych w Świetle Wymagań Środowiskowych

Metody Badań i Oceny Palności TS

16:00

Przerwa Kawowa

16:00 - 17:00

17:00

SESJA TEMATYCZNA (3)

17:00 - 18:00

17:00 – 17:20 LITWIN Michał /SIEROSŁAWSKI Group/

Kogo Ta Forma? Technologa Czy Konstruktora?

17:20 – 17:40 BIRENBAUM Michał /SUMARIS/

Wykonywanie Faktur i Oznaczeń Na Powierzchniach Formujących

17:40 – 18:00 KURLETO Michał /WADIM PLAST/

Systemy Gorąco-Kanałowe WADIM PLAST

Rozwiązania Stworzone z Myślą o Nowoczesnych Formach Wtryskowych

20:00

GALA BANKIETOWA

20:00 - 24:00

PLASTECH'2022 | Dzień 2

Piątek,08.04.2022

08:00

Śniadanie

08:00 - 09:00

09:00

SESJA TEMATYCZNA (4)

09:00 - 11:00

09:00 – 09:20 KLACZYŃSKI Piotr /WADIM PLAST/

Najnowsze Rozwiązania Technologiczne Japońskich Urządzeń Peryferyjnych MATSUI

09:20 – 09:40 HUMIENNY Roman /SCIENCE and PLASTIC EXPERTS/

Zastosowanie Termowizji W Kontroli Procesu Wtryskiwania

09:40 – 10:00 AMBROZIAK Mariusz / WADIM PLAST/

Cooltherm – Precyzyjny Regulator Temperatury W Obiegu Formy

10:00 – 10:30 KULIŚ Jacek / WITTMANN BATTENFELD Polska/

System Zarządzania Produkcją TEMI-MES

10:30 – 11:00 DRYK Karol /WADIM PLAST/

Programy Symulacyjne i Ich Rola w Rozwoju Technologii Przetwórstwa TS

Teoria a Praktyka

11:00

Przerwa Kawowa

11:00 - 12:30

COFFEE BREAK & CHECK-OUT

12:30

SESJA TEMATYCZNA (5)

12:30 - 14:00

12:30 – 13:00 POSTAWA Przemysław /POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA/

Kompozyty Polimerowe w Nowoczesnych Aplikacjach

13:00 – 13:20 SPERCZYŃSKI Rafał /SABIC High Performance Polymers, Warszawa/

Nowoczesne Trendy Ekologiczne w Projektowaniu Właściwowści TS

13:20 – 13:40 MAKOWSKI Mariusz /DuPONT Poland/

Przegląd Wymagań Dotyczących Oceny Zagrożenia Ogniowego Dla Wybranych Branż Przemysłu

13:40 – 14:00 GŁUSZEWSKI Wojciech /Instytut Chemii i Techniki Jądrowej/

Radiacyjna Polimeryzacja i Modyfikacja Polimerów

Sterylizacja Radiacyjna Wyrobów Medycznych

14:00

ZAKOŃCZENIE SYMPOZJUM

14:00 - 14:00

14:00

Lunch

14:00 - 15:00

Pragniemy przypomnieć o KONIECZNOŚCI PRZESTRZEGANIA PRAW AUTORSKICH i praw własności intelektualnej, którymi objęte są zarówno cała prezentacja jak i jej poszczególne elementy

W przypadku chęci publikacji lub użycia dowolnej części poniższych publikacji (materiałów) bezwzględnie wymaganym jest uzyskanie stosownej zgody autora na ich wykorzystanie (użycie).

AMBROZIAK Mariusz / WADIM PLAST/

Cooltherm – Precyzyjny Regulator Temperatury W Obiegu Formy

BIRENBAUM Michał /SUMARIS/

Wykonywanie Faktur i Oznaczeń Na Powierzchniach Formujących

DRYK Karol /WADIM PLAST/

Programy Symulacyjne i Ich Rola w Rozwoju Technologii Przetwórstwa TS – Teoria a Praktyka

GŁUSZEWSKI Wojciech /Instytut Chemii i Techniki Jądrowej/

Radiacyjna Polimeryzacja i Modyfikacja Polimerów

HUMIENNY Roman /SCIENCE and PLASTIC EXPERTS/

Zastosowanie Termowizji W Kontroli Procesu Wtryskiwania

KLACZYŃSKI Piotr /WADIM PLAST/

Najnowsze Rozwiązania Technologiczne Japońskich Urządzeń Peryferyjnych MATSUI

KULIŚ Jacek / WITTMANN BATTENFELD Polska/

System Zarządzania Produkcją TEMI-MES

KULESZA Jan /WADIM PLAST/

Zastosowanie Elektrycznych Wtryskarek JSW W Nowoczesnym Przetwórstwie TS

KURLETO Michał /WADIM PLAST/

Systemy Gorąco-Kanałowe WADIM PLAST

Rozwiązania Stworzone z Myślą o Nowoczesnych Formach Wtryskowych

LITWIN Michał /SIEROSŁAWSKI Group/

Kogo Ta Forma? Technologa Czy Konstruktora?

MAKOWSKI Mariusz /DuPONT Poland/

Przegląd Wymagań Dotyczących Oceny Zagrożenia Ogniowego Dla Wybranych Branż Przemysłu

MAKOWSKI Mariusz /DuPONT Poland/

Rozwój Tworzyw Uniepalnionych w Świetle Wymagań Środowiskowych

Metody Badań i Oceny Palności TS

POSTAWA Przemysław /POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA/

Kompozyty Polimerowe w Nowoczesnych Aplikacjach

SARAMAK Aneta /ARENA TAX/

Ulgi i Oszczędności Podatkowe w Branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

SŁUŻALEC Piotr /MAPRO Polska/

Hybrydowa Przyszłość

SPERCZYŃSKI Rafał /SABIC High Performance Polymers, Warszawa/

Nowoczesne Trendy Ekologiczne w Projektowaniu Właściwowści TS

STACHOWIAK Tomasz /POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA/

Szybciej, Taniej, Lepiej – Innowacyjne Technologie w Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych

SZAŁKOWSKA Anna /Fundacja Plastics Europe Polska/

Perspektywy Rozwoju Branży Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

ZABRZEWSKI Bogdan /WITTMANN BATTENFELD Polska/

Nowoczesna Wtryskarka Wsparciem Dla Rozwoju Innowacyjnych Technologii

ZIĘBA Szymon /POLITECHNIKA WARSZAWSKA/

Kierunki Rozwoju Procesu Wtryskiwania

ZWIERZYŃSKI Andrzej /SUMITOMO SHI DEMAG PLASTICS MACHINERY POLSKA/

Wtryskarka Elektryczna w Zrównoważonym Rozwoju Przedsiębiorstwa

LISTA UCZESTNIKÓW (stan na dzień 07.04.2022 r.)

  1. ABRAMCZYK Marek TER Plastics, Głogów Małopolski
  2. ADAMSKI Jarosław ARTECH Łódź
  3. AMBROZIAK Mariusz WADIM PLAST Reguły
  4. ANDERSOHN Paweł MEUSBURGER Georg Wolfurt (A)
  5. BARTON Dariusz SOLIDPLAST Kartuzy
  6. BARTOSIAK Paweł LAMELA Łowicz
  7. BIRENBAUM Aleksandra SUMARIS Złotniki
  8. BIRENBAUM Michał SUMARIS Złotniki
  9. BLACHA Janusz POLIMER Lubliniec
  10. BLOCH Grzegorz A.SCHULMAN Polska Warszawa
  11. BOCZEK Dominik LAMELA Łowicz
  12. BOGUS Rafał PSO MASKPOL Panki
  13. BRELIŃSKI Janusz LISTEMANN Polska Kraków
  14. CHMARZYŃSKI Marek INTEMO Piotrków Kujawski
  15. CHOJNACKI Andrzej PERMEDIA Lublin
  16. CHROBAK Sławomir PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI Rzeszów
  17. CHRUŚCIEL Mariusz HEXPOL TPE Lichtenfels (D)
  18. DĄBROWSKA Agnieszka TARGI KIELCE Kielce
  19. DESPERAK Sławomir PSO MASKPOL Panki
  20. DRÓŻDŻ Paweł GRANULAT-CHMIELARZ Częstochowa
  21. DRYK Karol WADIM PLAST Reguły
  22. DUDKOWSKI Wojciech HASCO Polska Bydgoszcz
  23. FILIPOWSKI Szymon ALBIS Polska Poznań
  24. FREY Krzysztof KONTAKT-SIMON Czechowice Dziedzice
  25. FRYDRYCHOWICZ Patryk HANPLAST Bydgoszcz
  26. FUNDOWICZ Adrian HASCO Polska Bydgoszcz
  27. GAJEWSKI Przemysław WESSEL-WERK Jaszkowa Dolna
  28. GŁUSZEWSKI Wojciech INSTYTUY CHEMII I TECHNIKI JĄDROWEJ Warszawa
  29. GORZECHOWSKI Krzysztof WIRTHWEIN Polska Łódź
  30. GROCHOCKI Robert SUMARIS Złotniki
  31. GROMEK Dawid GRUPA SPLAST Krosno
  32. GRUDNICKI Rafał A.SCHULMAN Polska Warszawa
  33. GRZEGORCZYK Jolanta WEST-CHEMIE Greifenstein-Beilstein (D)
  34. GWIZDOŃ Ireneusz PLASTIGO Częstochowa
  35. HELLER Franciszek BULTEN Invest Bielsko-Biała
  36. HELLER Urszula BULTEN Invest Bielsko-Biała
  37. HUMIENNY Roman SCIENCE and PLASTIC EXPERTS Legnica
  38. JANASIK Piotr WADIM PLAST Reguły
  39. JODŁOWSKA Jolanta ENTERIO Rzeszów
  40. KACZMAREK Grzegorz GRUPA AZOTY COMPOUNDING Tarnów
  41. KALISIAK Grzegorz KWAZAR Plastics Trzcianna
  42. KAMOLA Maciej VECOPLAN Polska Warszawa
  43. KLACZYŃSKI Piotr WADIM PLAST Reguły
  44. KLUZ Aureliusz SCABI Męcina
  45. KNAP Michał GRUPA SPLAST Krosno
  46. KOCEMBA Wacław OERLIKON BALZERS COATING Poland Polkowice
  47. KOŁODZIEJ Tomasz PLASTIGO Częstochowa
  48. KOŁTAŁO Grzegorz ALBIS Polska Poznań
  49. KOSIBOR Mariusz EU-TECH Bystra
  50. KOZERA-SZAŁKOWSKA Anna Fundacja Plastics Europe Polska Warszawa
  51. KRZYŻOWSKI Janusz WIRTHWEIN Polska Łódź
  52. KUBOŃ Andrzej GRUPA AZOTY COMPOUNDING Tarnów
  53. KUCHARSKA Agata CORNING Optical Communications Polska Smolice
  54. KUKOWKA Cezary GRAFE Lubliniec
  55. KULESZA Jan WADIM PLAST Reguły
  56. KULISIEWICZ Agnieszka MAPRO Polska Częstochowa
  57. KULIŚ Jacek WITTMANN BATTENFELD Polska Grodzisk Mazowiecki
  58. KURLETO Michał WADIM PLAST Reguły
  59. KUŚPIEL Robert WITTMANN BATTENFELD Polska Grodzisk Mazowiecki
  60. LEW Bogusław SIRMAX Polska Kutno
  61. LITWIN Michał SIEROSŁAWSKI Group Mielec
  62. MAJEWSKI Michał CURTIS Development Warszawa
  63. MAKOWSKI Mariusz DuPONT Poland Warszawa
  64. MAŁEK Mariusz SIEROSŁAWSKI Group Mielec
  65. MARCINIUK Tomasz SUMITOMO SHI DEMAG PLASTICS MACHINERY Polska Częstochowa
  66. MATUSIAK Piotr WITTMANN BATTENFELD Polska Grodzisk Mazowiecki
  67. MATUSZYK Tomasz WESSEL-WERK Jaszkowa Dolna
  68. MIKOŁAJEK Tadeusz METCHEM Wadowice
  69. MIŚKIEWICZ Przemysław DRP Group Dąbrowa Górnicza
  70. MONIKOWSKI Michał AKPOL Rzeczyca Ziemiańska
  71. MUEHSAM Jan Krzysztof MUEHSAM Warszawa
  72. NAROWSKI Przemysław EU-TECH Bystra
  73. NAROŻNY Dawid MAPRO Polska Częstochowa
  74. NOWAK Adrian SYNVENTIVE Molding Solutions Warszawa
  75. NOWOSIELSKI Krzysztof ML Gronowo Górne
  76. OGIEGŁO Tomasz METCHEM Wadowice
  77. PACZYŃSKA Katarzyna SCIENCE and PLASTIC EXPERTS Legnica
  78. PERZ KAMIL TARGI KIELCE Kielce
  79. POCHYŁA Jakub RAMP Łódź
  80. PORYCKI Adam DORADZTWO GOSPODARCZE Józefów
  81. POSTAWA Przemysław POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA Częstochowa
  82. POWROŹNIK Tomasz MASTER-PLAST Plastic Processing Tczew
  83. PROCH Arkadiusz AKPOL Rzeczyca Ziemiańska
  84. PUCEK Artur PLASTIGO Częstochowa
  85. PYREK Tomasz DRP Group Dąbrowa Górnicza
  86. PYTLAS Przemysław ARBURG Polska Warszawa
  87. RĘKAWEK Grzegorz GPR Consulting Warszawa
  88. RUP Paweł LYONDELLBASELL Warszawa
  89. RURARZ Jacek ARENA TAX Warszawa
  90. SARAMAK Aneta ARENA TAX Warszawa
  91. SIEROSŁAWSKI Jan SIEROSŁAWSKI Group Mielec
  92. SKÓRA Rafał LAMELA Łowicz
  93. SŁAWIŃSKI Paweł ANWIL Włocławek
  94. SŁUŻALEC Piotr MAPRO Polska Częstochowa
  95. SPERCZYŃSKI Rafał SABIC HIGH PERFORMANCE POLYMERS Warszawa
  96. STACHOWIAK Tomasz POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA Częstochowa
  97. STAN Piotr RPC BRAMLAGE Otwock
  98. STANGRECIAK Piotr MAPRO Polska Częstochowa
  99. STARAKIEWICZ Maciej GRUPA SPLAST Krosno
  100. STĄCEL Monika GRUPA SPLAST Krosno
  101. SUMERA Magda POLIMER Lubliniec
  102. SZCZERBA Jacek GENPLAST Rzeszów
  103. SZTYLER Barbara SIEROSŁAWSKI Group Mielec
  104. SZYMCZAK Konrad ARBURG Polska Warszawa
  105. ŚWIDERSKI Marcin POLIMER PROJEKT Poznań
  106. TEODORCZYK Tomasz GRANULAT-CHMIELARZ Częstochowa
  107. TUNIA Paweł REINER Polska Błonie
  108. TYSZKIEWICZ Aleksander SIRMAX Polska Kutno
  109. USTOWSKI Bartłomiej SOLIDPLAST Kartuzy
  110. WAWRZYŃCZAK Marcin TER Plastics Głogów Małopolski
  111. WICZYŃSKI Jarosław INTEMO Piotrków Kujawski
  112. WNUK Michał RPC BRAMLAGE Otwock
  113. ZABRZEWSKI Bogdan WITTMANN BATTENFELD Polska Grodzisk Mazowiecki
  114. ZIĘBA Szymon POLITECHNIKA WARSZAWSKA Warszawa
  115. ZWIERZYŃSKI Andrzej SUMITOMO SHI DEMAG PLASTICS MACHINERY Polska Częstochowa

+ GOŚĆ KONFERENCJI (5)

MECENAS SYMPOZJUM

PARTNER STRATEGICZNY

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PARTNEROM WYDARZENIA!

EDYCJA 2022 (stan na dzień 06.04.2022)

BĄDŻ Z NAMI!
2

DNI SPOTKAŃ

1

PANEL DYSKUSYJNY

6

SESJI TEMATYCZNYCH

19

PRELEGENTÓW

21

PREZENTACJI

121

LICZBA UCZESTNIKÓW

GALERIA ZDJĘĆ PLASTECH'2022

GALERIA ZDJĘĆ PLASTECH'2018

GALERIA ZDJĘĆ PLASTECH'2017